> Porady > Firma > Program do prowadzenia firmy
Program do prowadzenia firmy

Program do prowadzenia firmy

Prowadzenie firmy nie jest zadaniem łatwym - o czym mogą się świetnie przekonać liczni przedsiębiorcy, działający również i w naszym kraju. Nowych firm powstaje coraz więcej, a zatem z różnymi problemami czy to natury prawnej, technicznej, czy też logistycznej zmaga się coraz więcej osób.

Prowadzenie firmy nie jest zadaniem łatwym - o czym mogą się świetnie przekonać liczni przedsiębiorcy, działający również i w naszym kraju. Nowych firm powstaje coraz więcej, a zatem z różnymi problemami czy to natury prawnej, technicznej, czy też logistycznej zmaga się coraz więcej osób.

Na szczęście przedsiębiorcy mogą liczyć na olbrzymią pomoc w postaci nowych technologii, które potrafią wspierać, a nawet wyręczać - tym samym ma się więc więcej czasu na inne obowiązki. Program do prowadzenia firmy Faktury.pl pomógł już wielu osobom i właśnie z niego można skorzystać, by szybciej wypełniać swoje zadania w pracy! Co warto o nim wiedzieć? Jak się nim posługiwać i na co można liczyć?

Faktury.pl - kilka słów o programie 

Program Faktury.pl przeznaczony jest głównie dla tych przedsiębiorców, którzy posiadają dużą lub średnią firmę i liczne produkty. Żeby zapanować nad całym towarem - jego cenami, rodzajami, miejscami składowania - warto posłużyć się nowoczesną technologią, w postaci właśnie programu. Będą z niego zadowoleni także przedsiębiorcy, którzy posiadają małą firmę, ale chcą się rozwijać, a najlepiej to robić w jednym miejscu - korzystając cały czas z tych samych narzędzi, co ułatwia zrozumienie wszystkiego. Już samo założenie firmy jest stresujące, więc przynajmniej niektóre obowiązki może przejąć od pracownika program. Będzie on się rozwijał wraz z rozwojem samej firmy - i pozwoli zapanować nad kolejnymi rozliczeniami, które bywają akurat najbardziej kłopotliwe. 

Jest to program dostępny online, który występuje w tańszej wersji podstawowej i który można rozwijać w miarę potrzeb - rozbudowując go o kolejne moduły, jeśli stają się w danej firmie potrzebne. Zapewnia to wygodę, personalizację, a także dostosowanie kosztów do możliwości finansowych danego przedsiębiorstwa. 

Faktury.pl - co oferuje program? 

Dlaczego w zasadzie warto korzystać z programu Faktury.pl? Z uwagi na nazwę pojawia się oczywista odpowiedź - by ułatwić sobie wystawianie faktur! Rzeczywiście, w podstawowej formie program jest stworzony właśnie po to, żeby po kilku kliknięciach można było uzyskać potrzebną fakturę - a następnie wydrukować ją, wysłać, poprawić, jeśli będzie trzeba itd.

Program został zaprojektowany z wielką precyzją, żeby każda osoba mogła łatwo z niego skorzystać - nawet ta, która nieszczególnie zna się na komputerach. W programie wszystko jest przejrzyste - kolejne funkcje są dobrze widoczne i od razu wiadomo co kiedy kliknąć. W razie ewentualnej pomyłki nie ma też żadnego problemu, by szybko naprawić błąd - co w przypadku tworzonych na papierze faktur nie byłoby już możliwe. Dlatego też ich elektroniczne wersje wyraźnie w tej chwili dominują w branży. 

 

Program Faktury.pl posiada jednak dużo więcej zalet i możliwości. Tak wiele, że ciężko wymienić wszystkie! Program pozwala między innymi:

 • na wystawienie dowolnego, potrzebnego akurat dokumentu, jak faktura, korekta, zamówienie, oferta, nota obciążeniowa, faktura zaliczkowa, rachunek, paragon itp. (przy czym można je wystawiać nawet w 35 językach!)
 • na prowadzenie archiwum posiadanych dokumentów, by móc w każdej chwili i szybko odnaleźć ten, który jest akurat potrzebny
 • na zarządzanie magazynem i kontrolę posiadanych towarów, zachowując porządek tak wśród nich, jak i w dokumentacji
 • na stworzenie bazy kontrahentów, co przyspiesza następnie tworzenie dokumentów dla nich
 • na tworzenie raportów i statystyk, na podstawie zgromadzonych informacji
 • na integrację z programami, których używa się w księgowości, dzięki czemu obsługa dokumentów przez obie strony jest jeszcze prostsza
 • na kontrolowanie wydatków i zysków
 • na dokonywanie płatności online
 • na ustawianie statusów z powiadomieniami, dzięki czemu o niczym ważnym się nie zapomni - i żaden z pracowników czy klientów również tego nie przegapi
 • na tworzenie bazy pracowników i przekazywanie im odpowiednich uprawnień do poszczególnych funkcji w programie. 

Faktury.pl - jak korzystać z programu?

Faktury.pl to specjalny program do prowadzenia firmy, z którego może korzystać każda zainteresowana osoba. Na stronie znajdują się porady, zakładka POMOC i aktualności, dzięki czemu - w razie potrzeby - można wszystko sprawdzić. Można również zapoznać się z cennikiem za korzystanie z tego niezwykłego programu. Testować go można za darmo nawet przez 30 dni. Następnie zaś - w zależności od potrzeb i stopnia rozwoju firmy - można skorzystać z jednej z następujących wersji:

 • PAKIET MINI
 • PAKIET STANDARD
 • PAKIET PREMIUM
 • PAKIET PRESTIGE
 • OPCJE DODATKOWE.

W tym ostatnim przypadku chodzi o różne dodatkowe funkcje, które może zamówić klient. Najtańszy jest pakiet MINI, płatny jedynie 70 złotych za cały rok.

W najdroższej wersji posiada się dostęp do wszystkich funkcji.

Warto przetestować program, ponieważ naprawdę stanowi duże ułatwienie w prowadzeniu firmy.

Kto spróbuje, już nie będzie chciał wracać do innych rozwiązań!

 

Faktury.pl
Dodaj komentarz do artykułu Program do prowadzenia firmy
Skomentuj