Własne tabele w fakturze
Nowa funkcja odpowiada za możliwość tworzenia dowolnych tabel w momencie wystawiania faktury lub też innego dokumentu. Tabele można tworzyć z podziałem na dowolną ilość kolumn oraz wierszy wraz z ich indywidualnymi nazwami.

Dokumenty powiązane
Funkcja dokumenty powiązane pozwala w szybki i prosty sposób utworzyć dowolny dokument na podstawie np faktury, którą właśnie wystawiamy lub też z dokumentu już zapisanego w bazie programu.

Nowe funkcje w faktury.pl
Z przyjemnością informujemy, że dodaliśmy kolejne nowe funkcje, które ułatwią wystawianie i zarządzanie fakturami. Tym razem głównie skupiliśmy się na produktach i klientach. Zachęcamy do testowania.

Plik JPK faktury JPK
Rosnąca ilość oszustw podatkowych doprowadziła do tego, że władze naszego kraju opracowali specjalny projekt generowania JPK, który ma zwiększyć kontrolę nad sposobem prowadzenia biznesów

Kwota słownie na fakturze
Nowa opcja w faktury.pl to możliwość ustawiania w momencie wydruku, opcji ukrywania lub widoczności kwota wyrażonej słownie na fakturze lub dowolnym innym dokumencie.

Start faktury.pl
Po ponad roku ciężkiej i intensywnej pracy, nareszcie doszliśmy do etapu, w którym możemy Państwu udostępnić to na co tyle czasu czekaliście