Kopie bezpieczeństwa Twoich danych 

Jako jedyna lub nieliczna firma z branży fakturowania online, gwarantujemy Państwu kopie bezpieczeństwa wykonywane w czasie rzeczywistym. 

Oznacza to, że wszystkie dane wprowadzone i zapisane do faktury.pl są od razu automatycznie backupowane, czyli jest robiona ich dodatkowa kopia w czasie rzeczywistym. 

Standardowe kopie bezpieczeństwa w innych serwisach wykonywane są maxymalnie kilka razy dziennie, zatem w przypadku awarii odzyskać można wyłącznie dane z daty lub godziny wykonania danej kopii.

W faktury.pl zadbaliśmy o to, aby kopie wykonywane były cały czas w czasie rzeczywistym, eliminując tym ewentualną utratę jakichkolwiek zapisanych danych. 

 

Oczywiście wszystkie dane wprowadzone do faktury.pl są szyfrowane zarówno na poziomie przesyłu danych jak i skryptowo, przez odpowiednie algorytmy. 

Dodatkowo wykonywane są czasowe kopie bezpieczeństwa na jeszcze jednym serwerze, co dodatkowo zabezpiecza wprowadzone dane. 

Z czasem udostępnimy mozliwość tworzenia własnych kopii, każdemu użytkownikowi lokalnie tak, aby miał do nich dostęp w dowolnym momencie.