Kopie bezpieczeństwa Twoich danych 

Jako jedyna lub nieliczna firma z branży fakturowania online, gwarantujemy Państwu kopie bezpieczeństwa wykonywane w czasie rzeczywistym

Oznacza to, że wszystkie dane wprowadzone i zapisane do faktury.pl są od razu automatycznie backupowane, czyli jest robiona ich dodatkowa kopia w czasie rzeczywistym. 

Standardowe kopie bezpieczeństwa w innych serwisach wykonywane są maxymalnie kilka razy dziennie, zatem w przypadku awarii odzyskać można wyłącznie dane z daty lub godziny wykonania danej kopii.

W faktury.pl zadbaliśmy o to, aby kopie wykonywane były cały czas w czasie rzeczywistym, eliminując tym ewentualną utratę jakichkolwiek zapisanych danych. 

 

Szyfrowanie danych

Oczywiście wszystkie dane wprowadzone do faktury.pl są szyfrowane zarówno na poziomie przesyłu danych jak i skryptowo, przez odpowiednie algorytmy. 

Dodatkowo wykonywane są czasowe kopie bezpieczeństwa na dodatkowych serwerach w innej lokalizacji, co dodatkowo zabezpiecza wprowadzone dane. 

Z czasem udostępnimy mozliwość tworzenia własnych kopii, każdemu użytkownikowi lokalnie tak, aby miał do nich dostęp w dowolnym momencie.  

 

Indywidualny klucz szyfrujący dane

Istnieje możliwość zaszyfrowania Państwa danych w osobnej alokacji, wówczas wszystkie wprowadzone dane są dodatkowo podwójnie szyfrowane i dostępne wyłącznie po wprowadzeniu klucza deszyfrowującego, do którego dostęp ma wyłącznie właściciel danego konta.  

Należy jednak mieć świadomość, że w przypadku zapomnienia klucza deszyfrującego, danych nie da się rozkodować a tym samym odczytać i uzyskać do nich jakiegokolwiek dostępu. 

Opcja ta jest włączana wyłącznie jako dodatkowa usługa. 

 

Dane firmowe na własnym serwerze 

Istnieje możliwość skorzystania z instalacji serwisu na serwerze klienta. 

Dodatkowo oferujemy dowolną konfigurację systemu, zmianę wyglądu aplikacji, uprawnień użytkowników, własne spersonalizowane szablony dokumentów, dedykowanego konsultanta oraz wdrożenie na serwerze klienta.

Wówczas otrzymują Państwo całą platformę wyłącznie dla własnych potrzeb a my jedynie wprowadzamy w niej usprawnienia wg wytycznych klienta oraz ewentualne aktualizacje (wszystko wyłącznie za zgodą i wiedzą klienta).